Ar Aspazijai veltītu vakaru sāksies muzikāli literārs cikls “Spēlēju, dziedāju”

Foto no Rakstniecības un mūzikas muzeja krājuma

No Rakstniecības un mūzikas muzeja krājuma

Kultūras centrā “Mazā ģilde” piektdien, 17. aprīlī plkst. 18.00 notiks dzejniecei un dramaturģei Aspazijai veltīts muzikāli literārs vakars, liecina informācijas kultūras centra mājaslapā.

Pasākuma programmā – dzejas, prozas un autobiogrāfisko darbu fragmentu lasījumi. Literārajā vakarā piedalīsies aktrise Anete Saulīte un pianists Dāvis Bindemanis. Par īpašu vizuālo noformējumu rūpēsies audiovizuālās mākslas speciālists un fotogrāfs Rinalds Zelts.

Literārais vakars ir pirmais cikla „Spēlēju, dziedāju” pasākums, kas tiek rīkots, svinot Aspazijas un Raiņa apaļo gadskārtu. Kopumā tas sastāvēs no četriem pasākumiem – divi notiks pavasarī, bet atlikušie divi rudenī.

Aspazijas attīstību kā rakstniecei, personībai un sievietei caur viņas darbu fragmentu lasījumiem atklās Latvijas Nacionālā teātra aktrise Anete Saulīte, kas plašāku ievērību guvusi, piedaloties vienā no pēdējā laikā veiksmīgākajām latviešu īsfilmām – brāļu Ābeļu “Kastrāts Kuillis”.

Savukārt jaunais un talantīgais džeza pianists Dāvis Bindemanis ne tikai piedalās dažādos muzikālos projektos, bet arī Rīgas Doma kora skolā pasniedz teorētiskas nodarbības jaunajiem mūziķiem. Mūziķis regulāri koncertē kopā ar dziedātāju Beāti Zviedri, spēlējot džeza mūzikas klasiku.

Ieeja pasākumā bez maksas.


Komentē

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

loading