Grāmata “Sirdsmīļo brālīt!” turpina ceļu pie lasītājiem

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Šā gada sākumā iznākusī grāmata “Sirdsmīļo brālīt!”, kas atspoguļo Raiņa un viņa vecākās māsas Līzes saraksti, turpina ceļu pie lasītājiem novados.

3. martā, plkst. 13.00 Lielvārdes pilsētas „Dienas centrā” aicināti visi interesenti, kas vēlas iepazīties ar grāmatas tapšanas gaitu un ieklausīties Raiņa pētnieces, ilggadējas Raiņa un Aspazijas mājas vadītājas un speciālistes Gaidas Jablovskas stāstā par Raiņa jaunību un dzejnieka ceļa aizsākumiem.

Savukārt 6. martā, plkst. 12.00 Preiļu Centrālajā bibliotēkā ar lasītājiem tiksies Gaida Jablovska un izdevniecības „Madris” vadītāja Skaidrīte Naumova.

Jau ziņots, ka šā gada janvārī Rīgas Latviešu biedrībā atvēršanas svētkus piedzīvoja apgāda „Madris” izdotā grāmata „Sirdsmīļo brālīt!”, kurā atklātībai nodota Raiņa un viņa vecākās māsas Līzes Pliekšānes savstarpējā sarakste dzejnieka jaunības periodā.

Sastādītāja un komentāru autore Mag. philol. Gaida Jablovska grāmatas manuskriptu veidojusi daudzu gadu garumā. Vēstuļu oriģināli glabājas Rakstniecības un mūzikas muzeja krājuma Raiņa kolekcijā.

Grāmata nopērkama Latvijas grāmatnīcās.


Komentē

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

loading