Jasmuiža aicina uz vasarīgu muzikālo uzvedumu “Rainis. Aspazija. Zaļumballe”

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Jasmuižas brīvdabas estrādē 21. jūnijā plkst. 20.00 notiks Lubānas amatierteātra muzikāls uzvedums “Rainis. Aspazija. Zaļumballe”, ko veidojušas režisores Ilze Kraukle un Laila Ozoliņa.

Uzvedumā piedalīsies Lubānas KN jauniešu deju kolektīvs „Žuburi”.

Uzveduma darbība norisinās kādā no 19. gadsimta 90. gadu vasaras zaļumballēm, kad tālumā dzirdama pūtēju orķestra mūzika, bet pie skatītājiem, nost no citu cilvēku acīm, jaunieši no zaļumballes meklē vietu divvientulībai.

“Raiņa un Aspazijas mīlas dzeja iegūs jaunu skanējumu – no jauniešiem, kas ir mīlestības, attiecību, savas pasaules meklējumos…,” uzveduma noskaņu ieskicē tā veidotāji

Uzvedumu atbalsta VKKF. Ieeja pasākumā bez maksas.

Publicitātes foto. Jasmuiža

Publicitātes foto. Jasmuiža

Raiņa jaunības dienu muzejs Jasmuiža atrodas Preiļu novada Aizkalnē. Raiņa un Aspazijas 150. jubilejas gadā muzeja programmā plānoti vairāki vērienīgi pasākumi – 15. un 16. augustā tiks atklāta jaunā izstāžu zāle svaigi izremontētajā bijušajā govju kūtī, savukārt no 18. līdz 20. septembrim Jasmuižā notiks jauniešu etno dienas. Īpaši plaši šogad tiks svinētas Dzejas dienas dienas un Raiņa 150. jubileja.

Jasmuižā Rainis pavadīja vasaras brīvlaikus, kas bija ģimnāzists un students. Ar Jasmuižu viņu saista astoņi gadi. Muzejs Jasmuižā ir ierīkots kopš 1964. gada. Šogad Jasmuiža apmeklētājus gaidīs līdz 31. oktobrim. Vairāk par Raiņa muzeju Jasmuiža lasi šeit!

Publicitātes foto. Raiņa muzejs "Jasmuiža"

Publicitātes foto. Raiņa muzejs “Jasmuiža”


Komentē

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

loading