Koncerts “Stīgas dziedošās, ziedošās” Tadenavā

2090720_Stīgas ziedošās, dziedošās_Tadenava

Šī gada 20.jūlijā plkst. 20.30 Raiņa muzejā “Tadenava” notiks koncerts “Stīgas dziedošās, ziedošās”. Koncertā piedalīsies Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķes – vijoli spēlēs Rasa Kumsāre un arfu – Dārta Tisenkopfa.

Mūziķes ir izveidojušas kopīgu koncertprogrammu, kas piestāvēs ziedošam un smaržojošam vasaras vakaram, kad daba sāk noklust pirms nakts miera. Skaņdarbi tika atlasīti ar sapņainu un meditatīvu noskaņojumu, lai diena iegulst dziedošo stīgu pasaulē.

Koncertā varēs dzirdēt skaņdarbus no komponistiem Skarlati, Pergolezi, Ravēla, Tedeski, Forē, Debisī u.c., brīnišķīgā stīgu saskaņā – vijoles dziļumā un arfas maģiskumā.

Ieeja koncertā ir bez maksas.

 

Memoriālo muzeju apvienības rīkots publisks pasākums. Foto un video materiāli var tikt publicēti interneta resursos un izmantoti muzeju publicitātes pasākumos.Vairāk informācijas: www.memorialiemuzeji.lv

Pasākums tiek īstenots ar Zemgales plānošanas reģiona Kultūras programmas, Valsts Kultūrkapitāla fonda un Latvijas Valsts mežu finansiālu atbalstu.

 

Raiņa muzejs “Tadenava”, Dunavas pagasts, Jēkabpils novads; tadenava@memorialiemuzeji.lv; T. +371 29 250 484; FB @RainisTadenava


Komentē

loading