Muzeju nakts Raiņa un Aspazijas mājā

insta_muzejunakts_1
 1. 19. maijā, no 19.00 līdz 1.00, Raiņa un Aspazijas mājā notiks muzeju nakts “Ideju šūpulis – ideju vētra”.Rainis un Aspazija Latvijas valsts tapšanu ietekmēja ar savu jaunradi un tajā paustajām idejām. Aspazija aicināja ieraudzīt no jauna latvisko identitāti, Rainis – sapņot un ticēt, ka arī maza tauta var kļūt liela, ticot savas kopības spēkam un tautas garam.

  Muzeju nakts laikā, no plkst. 21.00 līdz 23.00, uz terases aicināsim dažādu jomu pārstāvjus lasīt savus iecienītākos Raiņa un Aspazijas darbus, komentējot savu pieredzi, kas saistīta ar šiem darbiem un tajos paustajām idejām.

  Nakts garumā būs aplūkojama Latvijas Mākslas akadēmijas apakšnozares “Kustība. Attēls. Skaņa” studentu veidotāizstāde “Mūžība tavās acīs un citas šausmas”, kā arī bezmaksas ekskursijas muzejā un biogrāfiskās īsfilmas “Laikarits” seansi.

  No 23.00 notiks dzejas lasījumi, tajos piedalīsies dzejnieki Vasilijs Karasjovs, Raimonds Ķirķis, Krista Anna Belševica,Valters Dakša, Elvīra Bloma, Jelena Glazova un citi.

  Muzeju nakts programma:
  Ekskursijas muzejā: 20.00 – 23.00
  Filmas “Laikarits” seansi: 20.30 – 24.00
  Raiņa un Aspazijas darbu lasījumi: 21.00 – 24.00
  Jauno dzejnieku dzejas lasījumi: 23.00 – 24.00
  Izstāde “Mūžība tavās acīs un citas šausmas”: 19.00 – 1.00

  Afišas autore: Linda Stūre
  Paldies par atbalstu – LKA un LMA studentiem.

  Vairāk informācijas: t. 26912310
  elvira.bloma@memorialiemuzeji.lv


Komentē

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

loading