RAIŅA UN ASPAZIJAS MUZEJS VER DURVIS APMEKLĒTĀJIEM

TiekamiesTagad

Pēc vairāk nekā divu mēnešu pārtraukuma Raiņa un Aspazijas muzejs atkal ver durvis apmeklētājiem, aicinot ciemoties rakstnieku memoriālajās telpās un dārzos.

Ceturtdien, 21. maijā, durvis vērs:

  • Raiņa un Aspazijas māja,
  • Raiņa un Aspazijas vasarnīca Jūrmalā.

No piektdienas, 22. maija, apmeklētājus gaidīs:

  • Raiņa muzejs “Jasmuiža”,
    Raiņa muzejs “Tadenava”.

Aicinām apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt muzeju, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Ja personai ir infekcijas slimības pazīmes (drudzis, klepus, elpas trūkums), muzeja darbiniekiem ir tiesības apmeklētāju neielaist/lūgt pamest muzeja teritoriju.

Muzeja apmeklējuma laikā aicinām ievērot higiēnas prasības un mazgāt vai dezinficēt rokas tam paredzētajās vietās, ievērot 2 metru distanci no pārējiem apmeklētājiem un norēķiniem izmantot maksājumu kartes.

Memoriālo muzeju apvienības muzeji, verot durvis apmeklētājiem, piedalās kopējā muzeju informatīvajā kampaņā #TiekamiesTagad. Tās ietvaros apmeklētāju ērtībai muzejā būs izvietoti spilgti dzelteni vienota dizaina un informācijas materiāli, kas veidoti saskaņā ar valstī noteiktajām sanitārā protokola prasībām un aicina apmeklētājus rūpēties par sev un apkārtējiem drošu viesošanos muzejā. Kampaņu organizē Latvijas Muzeju biedrības biedri. Vairāk informācijas: muzeji.lv


Komentē

loading