Ziemassvētku labdarības koncerts Raiņa un Aspazijas vasarnīcā

16.dec_koncerts_ISAVERSIJA_SOC_TIKLIEM-02

16. decembrī – gaišajā pirmssvētku laikā – plkst. 13.00 Raiņa un Aspazijas vasarnīca aicina uz Rīgas Doma kora skolas Valdas Tračumas vokālās klases solistu Ziemassvētku labdarības koncertu.

Koncertā piedalīsies Rīgas Doma kora skolas solisti no 1. klases līdz vidusskolas IV kursam: Lūkass Kalniņš, Emīls Pogiņš, Edvards Pavļuts, Dāvids Toms Kalniņš, Daniels Cingujevs, Kate Kalniņa, Holgers Štāls, Elīza Liepiņa, Elīza Ķirse, Adams Vaicis, Dārta Liepiņa, Līga Zīriņa, Patriks Kārlis Stepe. Pie klavierēm – Irina Balabkina un Ingrīda Kalniņa.

Repertuārā skanēs bērnu dziesmas Ziemassvētku noskaņās, latviešu un ārzemju klasiķu solodziesmas, dueti, trio, kā arī nelielas, bet ļoti pazīstamas operu ārijas. Koncerta viesi – Oskars Kalniņš (čells) un Artis Tračums (ksilofons).

Tā ka Aspazija bija aktīva dzīvnieku aizstāve, ieeja koncertā – par ziedojumiem. Tādējādi apmeklētāji ne tikai gūs muzikālu baudījumu, bet arī atbalstīs Jūrmalas dzīvnieku patversmi.

Vairāk informācijas – 67764295

 


Komentē

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

loading