Aspazijas jubilejas svinības dzejnieces vasarnīcā Jūrmalā. Skaties ierakstu!

Publicitātes foto. "Aspazijas māja" Jūrmalā

Publicitātes foto

Aspazijas 150. jubilejas dienā – 16. martā – Jūrmalas muzeja filiālē “Aspazijas māja” notika īpaša Latvijas Radio raidījuma “Kultūras Rondo” tiešraide. Skaties un klausies raidījuma ierakstu lsm.lv portālā!

Dzejnieces 150. jubilejas dienas pasākumā “Vij rozes ap galvu, lai valda prieks …” piedalījās dzejniece Māra Zālīte, dramaturģe Inga Ābele, aktrise Karīna Tatarinova, literatūrzinātniece, tulkotāja Astrida Stahnke (ASV), kā arī muzeja pārstāvji un raidījumu vadītāji – radio žurnāliste Ingvilda Strautmane un Zigfrīds Muktupāvels.

2014. gadā pavasarī pēc Kultūras ministrijas darba grupas Raiņa un Aspazijas jubilejas gada īstenošanai ierosinājuma Nacionālā kultūras padome vienojās 2015. gadu pasludināt par Raiņa un Aspazijas jubilejas gadu, rosinot valsts, pašvaldības un nevalstiskās organizācijas iesaistīties tā norisē ar iniciatīvām, plānojot un īstenojot pasākumus un citas aktivitātes Raiņa un Aspazijas personību un viņu radītā kultūras mantojuma aktualizēšanai. Raiņa un Aspazijas 150 gadu jubileja ir ietverta UNESCO svinamo dienu kalendārā.


Komentē

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

loading