#domasspēks 25. sērijā – spāņu kino režisors un producents Tonijs Marins-Vila

Kadrs no video

Kadrs no video

Raiņa un Aspazijas 150. jubilejai veltītajā īsfilmu cikla #domasspēks 25. sērijā viesojas spāņu kino režisors, producents un pasniedzējs Tonijs Marins-Vila (Toni Marín Vila).

Viņš karjeru sācis Spānijas sabiedriskajā televīzijā, tostarp būdams atbildīgs par 1992. gada Barselonas Olimpisko spēļu translācijām. Tonijs Marins-Vila strādājis arī Katalonijas Televīzijā un dažādās kultūras organizācijās. Viņš ir režisējis un producējis arī vairākas animācijas un dokumentālās filmas, kas guvušas starptautisku atzinību.

Projekta #domasspēks 25. sērijā Tonijs Marins-Vila lasa fragmentu no Aspazijas dzejoļa “Formas” par fiziskās un garīgās pasaules nemitīgo kustību.

#domasspēks (#mindpower) ir projekts, kurā 29 īsfilmās sabiedrībā pazīstami cilvēki no visām Eiropas Savienības dalībvalstīm savā dzimtajā valodā lasa un savas kultūras tēlos ietērpj citātus no Raiņa un Aspazijas daiļrades. Projekts iekļauts Latvijas prezidentūras ES Padomē oficiālajā publiskās diplomātijas un kultūras programmā.

Projekta #domasspēks laikā katru nedēļu jauns video tiek publicēts gan Latvijas prezidentūras oficiālajā tīmekļa vietnē eu2015.lv un “Youtube” kanālā, gan arī projekta “Facebook” lapā.

Īsfilmas veido Jura Podnieka studija, režisors Olafs Okonovs, operators Aleksandrs Grebņevs.


Komentē

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

loading